Çağlar Söyüncü'den transfer itirafı

Çağlar Söyüncü'den transfer itirafı Çağlar Söyüncü'den transfer itirafı

Ama şu an işin içine girince bir aile ortamı, bir birliktelik… Maçların sonuçlarının nasıl çıktığını daha iyi anlayabiliyorum. ” ifadelerini kullandı. Belki maça konsantre olmamdan dolayı gelmemişti. . Cumartesi günü itibarıyla bunu gerçekleştirdim. O yaşta olmalarına rağmen gençlere örnek oluyorlar. Oynayarak adaptasyonumu daha da hızlı geliştirip takıma daha faydalı olmaya çalışacağım. Yaşları ilerlemesine rağmen her antrenmanı %100 yapıyorlar. Ama maç ritmi daha farklı oluyor. Konuşmuştuk ama bu aklıma gelmemişti. Takımın içine girince bunu daha da net söyleyebilirim. İki maçtan da galip ayrılmamız çok önemli. Onlar için, bu camia için daha da iyi olmaya çalışacağız. Gelmeden önce her futbolcu gibi benim de hedeflerim, hayallerim… Hayallerime takım olarak da sezon sonu ulaşacağımıza inanıyorum. Onları daha çok çalışarak, takım antrenmanları yaparak, maç oynayarak telafi edeceğimi düşünüyorum. Artık her maçımız final maçı. Maç oynamak futbolcu için çok önemli. Umarım her şey güzel olur. Transfer sürecindeki en önemli etkeni ise Çağlar Söyüncü şu sözlerle aktardı:“Transfer sürecimdeki en büyük etkenlerden biri sezon sonu yaşayacağımız şampiyonluk hayalleri diyebilirim. Tamamen buraya odaklanmıştım. Transfer sürecimdeki en büyük etken bu oldu. Transfer sürecinin ilk gününden bugüne kadar her zaman destek oldular, her zaman inandılar. Onları da tebrik ederim, bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim. Takımdaki forma rekabetine değinen yıldız futbolcu, “Benim için ve diğer oyuncular için büyük bir şans. Önümüzde 4 kupa duruyor. Takım arkadaşlarıma, hocalarıma, taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. (Kadıköy’de) Ben de heyecanla bekliyorum onların karşısına çıkıp oynayabilmek için. 2-0 galibiyetimizle tamamlanan Bitexen Antalyaspor galibiyetini değerlendiren Çağlar, kendi performansıyla ilgili de konuştu. Hedeflerimiz büyük. Yüreğimizi koyacağız ortaya. Bu da birleşince maçlarda istediğimiz 3 puanı daha rahat alabiliyoruz. O maçı da kazanmıştık. Ama tabii işin sonu mutlu bitince… Maçtaki performansımı buna da bağlayabilirim. Bundan dolayı mutluyum, güzel bir galibiyet aldık. Başka hiçbir yeri düşünmüyordum. Benim için de çok özel. Rekabet her yerde olduğu gibi burada da aşırı derecede var. Hepsi bana yardımcı oldu. Yorucuydu, özellikle 2,5-3 haftaya yakın sadece mental olarak değil beden olarak da. Transferin verdiği mutluluk ve huzurdan dolayı da kendimi daha rahat hissedebiliyorum, sahada daha rahat hareket edebiliyorum. Bu rekabetin bizi mutlu sona ulaştıracağından kimsenin şüphesi olmasın. Şu ana kadar orada da hiçbir antrenmanı kaçırmadım. Herkes bunu istiyor. Hepsini de alabileceğimize inanıyorum. İnşallah hep birlikte sene sonu mutlu sona ulaşacağız. Çağlar, “Antalyaspor da iyi mücadele sergiledi. Antalya sahasında çok milli maç oynadığımız dönemler olmuştu, 2016-2017 senelerinde. Elimizden ne geliyorsa daha da fazlasını yapacağız. ” dedi. Bütün takım arkadaşlarımız bunları canıgönülden istiyor. Gerçekten dışarıdan izlediğimde şu anki kadar hissedemiyordum. Dün de kazandık. Bu yönde eksiklerim var. Fenerbahçe bu karışımı sezon başından beri güzel yaptı. Şu anlık çok mutluyum. O da çok özel bir maçtı. Onlara teşekkür ediyorum, dün de yalnız bırakmadılar. Avrupa’da kariyerleri ortada olan futbolcu arkadaşlarım. ” diyerek sözlerini tamamladı. Tabii ki eksiklerim var. Havalimanında karşıladılar, Antalya’da maç önü maç sonrası çok güzel karşılama oldu. İlk hedefim takıma çabuk adapte olmak, oynayabilmekti. ”Son olarak desteklerinden dolayı taraftarlarımıza teşekkür eden Çağlar, “Onlara da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Çoğuyla karşılıklı oynadım, onlarla da iyi iletişimim var. Onların desteği bizler için Kulübümüz için camia için çok önemli. ” yorumunu yaptı. Zorlu bir süreçti ama ben her şeyin sonuna bakıyorum. Takım arkadaşlarımın da verdiği destekle… Ülkeme dönüyorum en önemlisi. Adaptasyon sorunumu Türk olduğum için hızla atlatacağımı biliyordum ama yeni bir takıma geldim, çok kaliteli isimler var. İlk olarak duygu ve düşüncelerini paylaşan Çağlar Söyüncü, “Benim için de büyük bir keyif taraftarlarımıza sizin aracılığınızla mesaj vermek. Şimdi hatırladım. Bir aile ortamı var. Yabancılarla da konuşuyorum. O yüzden benim için biraz zor geçti. Şu an hedeflediğim noktadayım. Kendi açımdan iyi bir maç çıkardım. Fenerbahçe formasıyla ilk resmi maçına Bitexen Antalyaspor karşısında çıkan Çağlar; kendi performansına, takımdaki forma rekabetine ve transfer sürecine ilişkin açıklamalar yaptı. "Fenerbahçe'nin devre arasında İspanya La Liga ekibi Atletico Madrid'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Çağlar Söyüncü, FB TV'ye transfer süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Nasıl takıma inandılarsa bana da aynen o şekilde o duyguyu hissettirdiler. Bizim için şans, daha tecrübeli ve kariyerli futbolcularla oynamak. Transfer süreciyle ilgili de konuşan milli savunmacı, “Zor bir süreçti. Güzel bittiği için Ali Başkanıma da, Atletico Madrid başkanına da teşekkür ederim. ” şeklinde konuştu. Bunu altını çizerek söylüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Onlara çok teşekkür ederiz. Antrenman programlarımız gerçekten iyi, iyi çalışıyoruz, çok tecrübeli isimler var. Kariyerindeki ilk A Milli futbol maçına Antalya'da İsveç karşısında çıktığı hatırlatılan Çağlar, Fenerbahçe’deki ilk maçına da Antalyaspor deplasmanında çıkmış olmasıyla ilgili, “Maçtan önce Serdar ağabeyle konuşmuştuk. ” ifadelerini kullandı.

Çağlar Söyüncü'den transfer itirafı

Başka hiçbir yeri düşünmüyordum. Maç oynamak futbolcu için çok önemli. Yabancılarla da konuşuyorum. Transfer sürecinin ilk gününden bugüne kadar her zaman destek oldular, her zaman inandılar. O da çok özel bir maçtı. Kariyerindeki ilk A Milli futbol maçına Antalya'da İsveç karşısında çıktığı hatırlatılan Çağlar, Fenerbahçe’deki ilk maçına da Antalyaspor deplasmanında çıkmış olmasıyla ilgili, “Maçtan önce Serdar ağabeyle konuşmuştuk. O yüzden benim için biraz zor geçti. Onlara çok teşekkür ederiz. ” yorumunu yaptı. Onların desteği bizler için Kulübümüz için camia için çok önemli. Bu da birleşince maçlarda istediğimiz 3 puanı daha rahat alabiliyoruz. Hedeflerimiz büyük. Çoğuyla karşılıklı oynadım, onlarla da iyi iletişimim var. Şu ana kadar orada da hiçbir antrenmanı kaçırmadım. Elimizden ne geliyorsa daha da fazlasını yapacağız. Gerçekten dışarıdan izlediğimde şu anki kadar hissedemiyordum. Onları da tebrik ederim, bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim. Nasıl takıma inandılarsa bana da aynen o şekilde o duyguyu hissettirdiler. Cumartesi günü itibarıyla bunu gerçekleştirdim. Zorlu bir süreçti ama ben her şeyin sonuna bakıyorum. Takımdaki forma rekabetine değinen yıldız futbolcu, “Benim için ve diğer oyuncular için büyük bir şans. Rekabet her yerde olduğu gibi burada da aşırı derecede var. Bunu altını çizerek söylüyorum. O yaşta olmalarına rağmen gençlere örnek oluyorlar. Yüreğimizi koyacağız ortaya. İlk olarak duygu ve düşüncelerini paylaşan Çağlar Söyüncü, “Benim için de büyük bir keyif taraftarlarımıza sizin aracılığınızla mesaj vermek. Antrenman programlarımız gerçekten iyi, iyi çalışıyoruz, çok tecrübeli isimler var. "Fenerbahçe'nin devre arasında İspanya La Liga ekibi Atletico Madrid'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Çağlar Söyüncü, FB TV'ye transfer süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Şu anlık çok mutluyum. Tabii ki eksiklerim var. 2-0 galibiyetimizle tamamlanan Bitexen Antalyaspor galibiyetini değerlendiren Çağlar, kendi performansıyla ilgili de konuştu. Hepsini de alabileceğimize inanıyorum. Havalimanında karşıladılar, Antalya’da maç önü maç sonrası çok güzel karşılama oldu. İnşallah hep birlikte sene sonu mutlu sona ulaşacağız. Kendi açımdan iyi bir maç çıkardım. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Fenerbahçe formasıyla ilk resmi maçına Bitexen Antalyaspor karşısında çıkan Çağlar; kendi performansına, takımdaki forma rekabetine ve transfer sürecine ilişkin açıklamalar yaptı. Güzel bittiği için Ali Başkanıma da, Atletico Madrid başkanına da teşekkür ederim. Herkes bunu istiyor. Bundan dolayı mutluyum, güzel bir galibiyet aldık. Dün de kazandık. Onları daha çok çalışarak, takım antrenmanları yaparak, maç oynayarak telafi edeceğimi düşünüyorum. Yorucuydu, özellikle 2,5-3 haftaya yakın sadece mental olarak değil beden olarak da. Çağlar, “Antalyaspor da iyi mücadele sergiledi. Gelmeden önce her futbolcu gibi benim de hedeflerim, hayallerim… Hayallerime takım olarak da sezon sonu ulaşacağımıza inanıyorum. Tamamen buraya odaklanmıştım. Fenerbahçe bu karışımı sezon başından beri güzel yaptı. Takımın içine girince bunu daha da net söyleyebilirim. Ama şu an işin içine girince bir aile ortamı, bir birliktelik… Maçların sonuçlarının nasıl çıktığını daha iyi anlayabiliyorum. Avrupa’da kariyerleri ortada olan futbolcu arkadaşlarım. Bu rekabetin bizi mutlu sona ulaştıracağından kimsenin şüphesi olmasın. Şimdi hatırladım. Antalya sahasında çok milli maç oynadığımız dönemler olmuştu, 2016-2017 senelerinde. Bizim için şans, daha tecrübeli ve kariyerli futbolcularla oynamak. Artık her maçımız final maçı. ”Son olarak desteklerinden dolayı taraftarlarımıza teşekkür eden Çağlar, “Onlara da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Yaşları ilerlemesine rağmen her antrenmanı %100 yapıyorlar. Belki maça konsantre olmamdan dolayı gelmemişti. Bütün takım arkadaşlarımız bunları canıgönülden istiyor. Şu an hedeflediğim noktadayım. Konuşmuştuk ama bu aklıma gelmemişti. (Kadıköy’de) Ben de heyecanla bekliyorum onların karşısına çıkıp oynayabilmek için. Benim için de çok özel. ” diyerek sözlerini tamamladı. Onlar için, bu camia için daha da iyi olmaya çalışacağız. Bir aile ortamı var. Transfer sürecimdeki en büyük etken bu oldu. Umarım her şey güzel olur. ” ifadelerini kullandı. Adaptasyon sorunumu Türk olduğum için hızla atlatacağımı biliyordum ama yeni bir takıma geldim, çok kaliteli isimler var. Ama tabii işin sonu mutlu bitince… Maçtaki performansımı buna da bağlayabilirim. . Bu yönde eksiklerim var. Önümüzde 4 kupa duruyor. ” şeklinde konuştu. İlk hedefim takıma çabuk adapte olmak, oynayabilmekti. Onlara teşekkür ediyorum, dün de yalnız bırakmadılar. İki maçtan da galip ayrılmamız çok önemli. Hepsi bana yardımcı oldu. Oynayarak adaptasyonumu daha da hızlı geliştirip takıma daha faydalı olmaya çalışacağım. Transfer sürecindeki en önemli etkeni ise Çağlar Söyüncü şu sözlerle aktardı:“Transfer sürecimdeki en büyük etkenlerden biri sezon sonu yaşayacağımız şampiyonluk hayalleri diyebilirim. ” ifadelerini kullandı. Transfer süreciyle ilgili de konuşan milli savunmacı, “Zor bir süreçti. ” dedi. Transferin verdiği mutluluk ve huzurdan dolayı da kendimi daha rahat hissedebiliyorum, sahada daha rahat hareket edebiliyorum. Takım arkadaşlarıma, hocalarıma, taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. O maçı da kazanmıştık. Takım arkadaşlarımın da verdiği destekle… Ülkeme dönüyorum en önemlisi. Ama maç ritmi daha farklı oluyor.